• Przedszkole dla WOŚP

• 29 stycznia w Szkole Podstawowej im. Powstańców 1863 Roku w Zaborowie odbędzie się 31. Finał WOŚP zorganizowany przez Świetlice Gminy Leszno. W ramach tego wydarzenia planowana jest licytacja, na której będzie można zakupić piękne przedmioty wykonane przez pracowników naszego przedszkola.

Wszystkich, którzy wraz z nami kibicują działaniom Jurka Owsiaka gorąco zapraszamy!

•    31 FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY  ŚWIĄTECZNEJ  POMOCY

• Nasze przedszkole po raz kolejny dołącza do WOŚP.

• W tym roku na licytację zostaną przekazane upominki wykonane przez  pracowników naszego przedszkola.
            • W holu przedszkola znajduje się oficjalna puszka WOŚP, czekająca na rodziców i dzieci chcących wesprzeć tegoroczną akcję.
        • ​​​​​​​SPOTKANIE Z POLICJANTEM

• w dnia   25 stycznia 2023 r. (środa)

dzieci ze starszych grup spotkają się z funkcjonariuszem Policji.

Tematem spotkania będzie: „Czy wiem, jak się zachować, gdy ktoś puka do drzwi?”

Harmonogram spotkania:

oddział V i VII godzina  10:00 – 10:30   (sala rrekreacyjna)

oddział VI, VIII godzina  10:35 - 11:05   (sala rekreacyjna)

oddział IX godzina  11:10 – 11:40  (sala rekreacyjna)

• KONCERT MUZYCZNY W FORMIE OPOWIEŚCI BAJKOWEJ

• pt. „CZARODZIEJSKI WACHLARZ”

- instrument wiodący – SAKSOFON

dnia 10 stycznia 2023 r. (wtorek)

oddziały I, II, III, IV godz. 10:45

oddziały V, VI, VII, VIII, IX godz. 11:15

Koncert finansowany ze środków Rady Rodziców.

Koncert odbędzie się według ustalonego harmonogramu oraz z zachowaniem procedur.

• INFORMACJA  DOTYCZĄCA ODPŁATNOŚCI ZA WYŻYWIENIE I POBYT DZIECKA W PRZEDSZKOLU W MIESIĄCU STYCZNIU 2023

• wyżywienie - za miesiąc styczeń 2023 r. (minus nieobecności w miesiącu grudniu 2022 r.)
            • pobyt dziecka w przedszkolu - za miesiąc grudzień 2022 r.

1. Powyższa informacja będzie wydawana rodzicom/opiekunom prawnym dzieci, którzy nie złożyli formularza „Zgoda na przesyłanie drogą elektroniczną informacji o odpłatności” w dniu:

09 stycznia 2023 r. w godzinach 12:00 do 17:00

10 stycznia 2023 r. w godzinach 06:30 do 12:00

(domofon przy wejściu do administracji nr 204)

2. Rodzice, którzy złożyli stosowny formularz, powyższą informację otrzymają na podany adres e-mail.

3. Należności za wyżywienie i pobyt dziecka należy uiścić do dnia 15.01.2023 r.

• Szanowni Rodzice,

• do odbioru są już kalendarze ze zdjęciem dziecka wykonane przez firmę PRO-ART.

Rodzice, którzy zamówili kalendarze proszeni są o dokonanie wpłaty zgodnie z zamówieniem według złożonej przez Państwa deklaracji:

• kalendarz  - 46 zł
            • kalendarz + kalendarzyk na biurko - 49 zł (tylko dla tych osób, które zamówiły)

Wpłaty należy dokonać na numer konta firmy PRO-ART:

Bank ING:  32 1050 1243 1000 0090 8136 7915

W tytule przelewu należy wpisać imię i nazwisko dziecka oraz liczbę kalendarzy, którą Państwo zamówili.

Kalendarze można odebrać u wychowawców dziecka, po okazaniu potwierdzenia należnej wpłaty.

•   Drodzy Rodzice, zachęcamy do wsparcia

•  XXIII edycji Góry Grosza,

akcji zbierania monet organizowanej przez Towarzystwo Nasz Dom.

Akcja Góry Grosza w naszym przedszkolu trwać będzie

od 12 grudnia 2022 r. do 02 stycznia 2023 r.

- (zbiórka monet u wychowawców poszczególnych grup).

Akcja od wielu lat wspiera dzieci i młodzież finansując m.in. pomoc specjalistyczną (terapie, rehabilitacje), pracę z rodziną biologiczną, rozwój indywidualnych zainteresowań wychowanków (stypendia, korepetycje, zajęcia dodatkowe, kursy zawodowe). Towarzystwo Nasz Dom prowadzi również specjalistyczne Domy dla Dzieci oraz ośrodki wsparcia psychologicznego PORT.

KORZYŚCI Z UCZESTNICTWA PRZEDSZKOLA W AKCJI

Efekt wychowawczy – uświadomienie dzieciom, że oddając chociażby jeden grosz, można zrealizować wielkie przedsięwzięcia na rzecz dzieci w trudnej sytuacji życiowej.• Efekt integracyjny – możliwość przeprowadzenia wspólnego przedsięwzięcia nauczycieli i dzieci na rzecz potrzebujących dzieci.

Efekt prestiżowy – możliwość włączenia się w wielką ogólnokrajową inicjatywę na rzecz dzieci z opieki zastępczej.

• .

• W magiczny czas Bożego Narodzenia pragniemy złożyć moc gorących życzeń:

Zdrowia, szczęścia oraz spokojnych chwil spędzonych w gronie rodziny.

Niech kończący się rok 2022 budzi w Nas wszystkich

same dobre wspomnienia i da nadzieję na kolejny,

jeszcze lepszy rok 2023.

i  Pracownicy