• INFORMACJA  DOTYCZĄCA ODPŁATNOŚCI ZA MIESIĄC CZERWIEC 2022

• W dniach 06 i 07 lipca 2022 r. będzie do odbioru informacja o kwotach odpłatności za wyżywienie i pobyt dziecka w przedszkolu za miesiąc czerwiec 2022 r.

Powyższa informacja będzie wydawana rodzicom/opiekunom prawnym dzieci w w/w dniach w godzinach od 06:30 do 14:30 (domofon przy wejściu do administracji nr 204)

Informację można również otrzymać drogą elektroniczną, po wcześniejszym złożeniu/przesłaniu stosownego formularza osobiście lub na adres e-mail usobstel@przedszkoleleszno.pl.Druk „Zgoda na przesyłanie drogą elektroniczną informacji odpłatności” do pobrania na stronie internetowej przedszkola (w zakładce Nasze przedszkole → Kuchnia skrzatów → Odpłatność za posiłki tutaj).

W wyjątkowych przypadkach informację o kwotach odpłatności:

* może odebrać osoba z najbliższej rodziny, po przedłożeniu stosownego upoważnienia do odbioru informacji;

* można ustalić z intendentem inny termin odbioru (nie późniejszy niż do 8.07.2022 r.).

Nieodebranie powyższej informacji nie zwalnia od obowiązku terminowego uiszczenia opłaty za wyżywienie i pobyt dziecka w przedszkolu.

Należność za miesiąc czerwiec należy uiścić do dnia 11.07.2022 r.

• .

• Zgodnie z organizacją pracy przedszkola

w dniu 1 lipca 2022 r. (piątek)

PRZERWA  W  PRACY  PRZEDSZKOLA.

• .

• Rodzice dzieci zgłoszonych na dyżur wakacyjny

proszeni są o dostarczenie aktualnych upoważnień do odbioru dziecka z przedszkola w okresie dyżuru.

Druk upoważnienia można pobrać ze strony internetowej przedszkola lub z sekretariatu przedszkola

• ZEBRANIE DLA RODZICÓW

• dzieci, rozpoczynających edukację przedszkolną od 1.09.2022 r.

w Publicznym Przedszkolu Nr 1 w Lesznie

odbędzie się w dniu 27 czerwca 2022 r. (poniedziałek)

o godz.  16:15

Miejsce zebrania: sala rekreacyjna przedszkola w Lesznie